• Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

• ,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

11 stycznia 2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Na wstępie Pan Dyrektor Grzegorz Kołodziej przywitał wszystkich gości, którzy przybyli w licznym gronie. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z ,,zerówki", klas I-III a także IV-VIII przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyło się przedstawienie jasełkowe, śpiewy, bardzo wzruszające życzenia dla babci i dziadków, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Po niezwykłym występie jasełkowym, uczniowie zaśpiewali ”100 lat”, złożyli życzenia swoim dziadkom i wręczyli im laurki. Wszyscy spisali się wzorowo, a brawom nie było końca. Po występie dziadkowie zostali ugoszczeni przez rodziców, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Był to niezwykły, pełen wzruszeń i radości dzień.