• Dziś Dzień Ziemi!

• Dzień Ziemi to święto celebrowane przez mieszkańców 190 krajów! Niezależnie od koloru skóry, wieku, przekonań politycznych czy religijnych... Troska o planetę, ale i o siebie nawzajem to coś, co powinno nas jednoczyć. Miłego świętowania :)

• Dzień Otwarty w ZS w Jeżowem

• Drodzy Ósmoklasiści! Jeszcze przed chwilką byliście małymi, rozkosznymi maluchami biegającymi po szkole, a dziś wzrostem doganiacie swoich nauczycieli. Z dumą patrzyliśmy jak rośliście, jak rozwijaliście swoje zdolności, jak odkrywaliście talenty. Dziś łezka się w oku kręci, bo stoicie przed ważnym, życiowym wyborem. Życzymy Wam samych słusznych decyzji, kierujcie się rozsądkiem, ale nie zapomnijcie posłuchać, co Wam szepcze serce. I zawsze wspominajcie nas ciepło!

• Warto się starać...

• W nagrodę na niezwykłe zaangażowanie w bożonarodzeniowym konkursie na piernikową wioskę nasi uczniowie pojechali na wycieczkę do kina na film "Uncharted". Nastroje dopisywały. Dziewczynki wróciły oczarowane głównym bohaterem, chłopcy natomiast pozazdrościli mu niezwykłych przygód.