• Sukces sportowca

•     Nie wszyscy wiedzą, że kilku naszych kolegów bierze udział w zajęciach sekcji lekkoatletycznej Miejskiego  Klubu Lekkoatletycznego Sparta Stalowa Wola. Trenują po lekcjach pod opieką Pana Edwarda Sudoła z Jaty i dość często biorą udział w zawodach sportowych osiągając dość znaczne sukcesy. W dniach 29-30 września 2012 roku w Słubicach (aż przy granicy z Niemcami) odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików inaczej nazywane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. W zawodach tych godnie reprezentował klub ze Stalowej Woli a przede wszystkim naszą szkołę – Mateusz Sudoł z klasy III gimnazjum zajmując w biegu na 2000 metrów czternaste miejsce w Polsce z rezultatem 6.08,20 min. Nie mięliśmy w historii naszej szkoły sportowca startującego w zawodach tej rangi, dlatego wszyscy mu gratulujemy. Po wywiad, autograf lub wspólne zdjęcie z naszą „Gwiazdą Sportu” chętni mogą zgłaszać się do klasy III Gim. (pierwsze piętro, na lewo od pokoju nauczycielskiego). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.