• Kiermasz charytatywny

• Nasi uczniowie nie ustają w wysiłkach, by wspomóc ukraińskich uchodźców. Sami wpadli na pomysł, by zorganizować kiermasz charytatywny, a cały zebrany dochód przeznaczyć na zakup najpotrzebniejszych środków, które zostaną zawiezione na przejście graniczne w Zosinie i Dołhobyczowie. Piękne te otwarte dziecięce serduszka🤍❤️💙💛

• POMOC UKRAINIE!

• Kochani, w związku z tragedią, jaka dzieje sie za naszą wschodnią granicą, nie możemy pozostać obojętni. Musimy przyłączyć się do pomocy!!!

Organizujemy zbiórkę darów, które zostaną dostarczone bezpośrednio na granicę w Zosinie i Dołhobyczowie. Są to dwa punkty przy naszej wschodniej granicy, gdzie kobiety i dzieci przybywają tysiącami jedynie z walizką, którą udało się im zabrać z domu. Najważniejsze jest to by zaraz po przekroczeniu przejścia zaspokoić ich najważniejsze potrzeby, czyli nakarmić i ogrzać. Są oni następnie dowożeni do ośrodków, gdzie czeka na nich dalsza pomoc. NIE ZBIERAMY ODZIEŻY!!!

Potrzebne są:

• KOCE
            • FOLIE TERMICZNYCH (naprawdę ratują życie, ludzie są wyziębieni po wielodniowym staniu
              w kolejce do przejścia)
            • MAŁE BUTELKI Z WODĄ
            • SOCZKI
            • MUSY I JOGURTY LUB SERKI (z ustnikiem, tak by jak najłatwiej było je dzieciom spożyć)
            • BATONY ENERGETYCZNE
            • WAFELKI I DROBNE SŁODYCZE
            • SUSZONE OWOCE
            • KINDER NIESPODZIANKI (niosą niezwykłą radość dzieciom)
            • BANDAŻE