• Stypendium

•             Pięcioro uczniów Zespołu Szkół w Cholewianej Górze starało się o przyznanie stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach projektu pn. Program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych z terenu województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2011/2012 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wnioski wszystkich pięciorga uczniów ubiegających się o przyznanie stypendium zostały rozpatrzone pozytywnie. W wyniku obrad Komisji sporządzono  listę rankingową wniosków pozytywnie ocenionych pod względem merytorycznym ułożonych według uzyskanej punktacji w kolejności malejącej.

A oto nasi stypendyści(w kolejności alfabetycznej):

-Ewelina Drelich (III Gim.) ,

-Krzysztof Drelich (I Gim.),