• BIEGI PRZELAJOWE

• Ośmioosobowa ekipa reprezentowała nas 10 października na  Powiatowych indywidualnych Mistrzostwach w Biegach Przełajowych. Trasy biegów zostały wyznaczone na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Nasi faworyci nie zawiedli i zdobyli kwalifikacje do finałów wojewódzkich. Mateusz Sudoł zajął 1 miejsce w swojej kategorii (chłopcy kl. II-III gimnazjum), 14 miejsce zajął Kamil Piróg, a 34 – Adrian Rurak. W kategorii chłopców z klas I gimnazjum zwyciężył Krzysztof Puzio. Jedyna przedstawicielka dziewcząt w naszej kadrze – Agata Chamot zajęła 2 miejsce w biegu dziewcząt w kategorii klas II-III gimnazjum. Rywalizowali także uczniowie szkół podstawowych. Mateusz Rurak z klasy IV zajął 23 miejsce (kategoria klasa III-IV sp), Dawid Majczak był 14 a Daniel Piróg 23 w kategorii chłopców z klas V-VI sp. Trzy miejsca w finałach wojewódzkich (Kolbuszowa) dla naszej szkoły to spory sukces, dlatego też będziemy trzymać kciuki za naszych kolegów (Mateusz Sudoł, Agata Chamot, Krzysztof Puzio). Powodzenia !